Вітаємо з почесною відзнакою

На засіданні Вченої ради університету відбулося урочисте вручення відзнак, під час якого Грамотою Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації нагороджено завідувачку кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Марію Байляк. Нагороду присуджено за багаторічну сумлінну працю, високий рівень read more

Студенти-біохіміки ознайомилися з роботою лабораторії «Діамеб»

Студенти 4 курсу спеціальності 091 Біологія (освітня програма «Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень») кафедри біохімії та біотехнології продовжують поглиблювати професійні компетенції через безпосередню взаємодію з лідерами галузі. Днями, у межах реалізації практичної складової навчання, відбувся виїзний науково-практичний візит до read more